Z jakiego telefonu dzwonisz najczęściej do Polski?
Stacjonarnego
Komórkowego
Internetowego
Korzystam ze Skype
Wolę Gadu-Gadu
 
   
 

T-TALK

Tanie rozmowy z komórki

Dzwoń z komórki brytyjskiej wykorzystując swoje darmowe minuty. To proste:


1. Wyślij smsa o treści POLTAX na 81616 aby wykupić £5 kredytu na tanie rozmowy międzynarodowe. Koszt to £5 plus koszt wysłania wiadomości tekstowej.

2. Otrzymasz smsa potwierdzające pobranie opłaty

3. Wybierz numer dostępowy 037 0041 4994 a po usłyszeniu informacji o dostępnym kredycie wybierz numer docelowy z pełnym międzynarodowym kodem np. 0048227423695.

4. Zakończ # i poczekaj na połączenie.

UWAGA! Po wybraniu numeru dostępowego NIE wybieraj klawisza rozpoczęcia rozmowy ( najczęściej jest to zielona słuchawka). Gdy to zrobisz, automatycznie rozłączysz się z numerem tanich połączeń międzynarodowych i zrealizujesz połączenie bezpośrednio, co będzie bardzo kosztowne, gdyż zapłacisz opłaty roamingowe.


Koszt połączenia z numerem stacjonarnym w Polsce to 2p/min a z numerem komórkowym 7p/min. Koszt rozmowy będzie odliczony z kredytu Auracall T-Talk. Koszt połączenia z numerem dostępowym 037 0041 4994 to standardowa opłata za połączenie z numerem stacjonarnym w UK, może być również wliczone w twoje darmowe minuty.

Pełną listę dostępnych krajów wraz z cenami znajdziesz na http://www.auracall.com/poltax

Osoby posiadające telefon komórkowy na kartę


Osoby posiadające telefon komórkowy na kartę chcąc dzwonić tanio do Polski muszą doładować konto Auracall wysyłając SMS o treści POLTAX na numer 81616. Koszt SMSa to £5 i automatycznie £5 ładuje na Twoim koncie w Auracall na rozmowy.

Działanie jest podobne jak przy doładowaniu kartą zdrapką z tą różnicą, że nie trzeba biec do sklepu by ją kupić, nie ma ograniczeń czasowych - można wykorzystać je na rozmowy w dowolnym czasie, można zrobić to wygodnie wysyłając SMSa ze swojego telefonu. Po doładowaniu otrzymasz SMSa zwrotnego z informacją o doładowaniu konta. Następnie wystarczy wybrać numer dostępowy ze swojego telefonu i postępować jak wyżej.
 
 
     
 
Jesteśmy w katalogach:     katalog webwweb ::    katalog.mistrzu.com ::    katalog.inforam.pl ::    katalog Gwiazdor ::    www.katalok.pl ::